Wynajem barów tlenowych


Ożyw wystawę lub uroczysty wieczór i zobacz różnicę z barem tlenowym od firmy Oxygenic.

Wypożyczamy bary tlenou na któtko lub długoterminowo na specjalne okazje, od jednej stacji na kilka godzin do 4 stacji aż do roku. Cena wynajmu jest zróżnicowana w zależności od lokalizacji, czasu, w zależności od tego jaki sprzęt jest używany itd. Przy extended road shows i wielu wynajmach naszego Oxygenic Oxybaru dostępne są rabaty. Aby uzyskać więcej informacji, cen i dostępności prosimy o kontakt.

Kompletny bar tlenowy obejmuje:
Oxybary cieszą się powodzeniem wszędzie tam, gdzie są ludzie. Najczęstszym miejscem, gdzie ludzie umieszczają Oxybary są solaria, salony piękności, SPA, kluby zdrowia, centra handlowe, hotele, kasyna, kluby nocne, bary sokowe i kawiarnie, statki wycieczkowe, parki atrakcji i wydarzenia specjalne. Nasze bary są również wielkim hitem w pokojach szpitalnych, na imprezach, uroczystościach i kampaniach reklamowych. To nie jest lista końcowa lista, jeśli znasz tylko miejsce, gdzie chodzą tłumy ludzi, to masz idealne miejsce dla baru tlenowego!

Oxygenic Oxybary zapewniają piękny oświetlony bar z podświetlanymi ścianami i mieniącą się w różny sposób scenerią. Łączymy 92% czystego tlenu z popularną aromaterapią abyśmy stworzyli pobudzające, oświeżające i terapeutycznych doznanie, o którym nasi goście będą jeszcze długo rozmawiać!

Każdy bar ma miejsca siedzące jednocześnie dla czterech osób i umożliwia tlenowe "sesje" które trwają 15 minut (zalecany czas dla osoby na specjalne okazje). Jest to również świetny sposób, jak zachęcić potencjalnych klientów aby nadal siedzieli i posłuchali tego, co chcemy im powiedzieć. Zawsze są długie kolejki osób czekających na to, aby móc skorzystać z baru, co umożliwia Ci doskonałą okazję zrobić chętnym wykład na temat ogromnych zalet produktu. Nie ma innych produktów, na których koncentruje się zrelaksowana i skupiona publiczność, a na pewno nie za nasze niskie ceny!
Z Oxygenic Oxybarem Ty i Twoja firma będziecie główną atrakcją! Nasze Oxybary w niesamowity sposób skupiają uwagę odwiedzających i są skutecznym narzędziem sprzedaży dla Twoich klientów, odwiedzający daną imprezę zapamiętają Twoje logo firmy i niesamowita przygodę w barze tlenowym, którą im zapewniasz. Niech Oxygenic Oxybar uczyni z twojej przyszłej trade show, targów, spotkań i innych wydarzeń specjalnych niezapomnianą historię!

Krótkoterminowy i jednorazowy wynajem (daily event)
Organizujesz party lub firmowy team-building? Właśnie dla Ciebie jest przeznaczony krótkoterminowy wynajem barów tlenowych, które dowieziemy, zainstalujemy i zapewnimy bezproblemowe działanie podczas akcji.
Możliwe jest zapewnienie tzw brandingu, czyli zaprojektowania i następnie polepienia barów aby pasowały do atmosfery tego wydarzenia czy firmowych kolorów.

Długoterminowy wynajem (extended road show)
Usługa extended road show jest dostępna przy wydarzeniach, które trwają zwykle kilka dni i odbywają się w różnych miejscach na raz lub jeśli jest to kilka wydarzeń następujących po sobie.

USŁUGI W ZAKRESIE ORGANIZACJI IMPREZ - CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Gdzie są oferowane usługi Oxygenic Oxybaru?
Oxygenic Oxybary ze specjalistów ds. marketingu i organizatorów różnych imprez czynią bohaterów w całych Stanach Zjednoczonych i Europie. Nasze urządzenie jest przenośne, a nasze usługi są dostępne w całej Europie.

Czy Oxygenic Oxybary są w trakcie imprez objęte ubezpieczeniem?
Oxygenic Oxybary są w pełni ubezpieczone i na życzenie wyślemy do Ciebie kompletną dokumentację dotyczącą ubezpieczenia.

Muszę na imprezie zatrudnić własnych pracowników?
Oxygenic w barze tlenowym zapewnia kompleksową obsługę, w tym personel, sprzęt, zaopatrzenie, zapasy tlenu, itp. Kiedy zamawówisz nasze usługi, zadbamy o wszystko (od transportu, instalacji i obsługi po złożenie), tak aby nasi klienci mieli czas na inne aspekty organizowanych wydarzeń.

Jest bezpieczne mieć Oxygenic Oxybar na imprezie, wieczorze, trade show?
Korzystamy z cichych generatorów tlenu, nie wysokociśnieniowych butli z tlenem, więc nasz produkt jest całkowicie bezpieczny, ponieważ tlenu nie jest nigdzie magazynowany. Mamy do dyspozycji informacje na temat bezpiecznego obchodzenia się z urządzeniem, które mogą być przesłane bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za bezpieczeństwo imprezy. Nasze urządzenie zostało zatwierdzone i używane w różnych miejscach w całej Europie.

Jaka jest różnica między usługami daily event i extended road show?
Każdy z dwóch rodzajów usług firmy Oxygenic o nazwie „daily event" i „extended road show" nadaje się dla różnych typów klientów. Usługa daily event ozn. wynajęcie klientom Oxybaru na tak długo jak potrzebują - zwykle na jeden lub kilka dni bez przerwy. Usługa extended road show jest dostępna przy wydarzeniach, które zwykle trwają kilka dni i odbywa się w różnych miejscach na raz, lub jeśli jest to kilka wydarzeń następujących bezpośrednio po sobie. Ale jakąkolwiek imprezę zorganizujesz, możesz być pewien, że udostępnimy Ci najlepsze usługi i wynajem najnowszych modelów tlenowego Oxygenic Oxybaru, które są obsługiwane i utrzymywane zgodnie ze standardami firmy Oxygenic.

Usługi dziennego wypożyczania Oxybaru i extended road show mają identyczną cenę? Ile kosztuje dzienne wynajęcie lub extended road-show?
Każda cena wynajmu jest zróżnicowana w zależności od lokalizacji, w zależności od tego jaki sprzęt jest używany itd. Przy extended road shows i wielu wynajmach naszego Oxygenic Oxybaru dostępne są zniżki cenowe. Aby uzyskać więcej informacji, cen i dostępności prosimy o kontakt.