Kontakt

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Hot line: +420 724 884 865 
Facebook: http://www.facebook.com/Kyslikovy-bar-Oxygenic/

name: OXYGENIC Ltd. 
Registered Office: Zahradní 396, Jinočany - Prague West, 25225 Czech Republic 
ID: 28938593 
Tax ID: CZ28938593

Spółka jest zarejestrowana w Rejestrze Handlowym przy Sądzie Miejskim w Pradze, dział C 154407

O FIRMIE

Jesteśmy silną firmą z szerokim wsparciem klienta, oferujemy najbardziej innowacyjne i skuteczne narzędzia marketingowe, programy oraz asortyment w branży tlenowej. Jesteśmy hurtownią, która zapewnia pełną gamę towarów i usług do wyposażenia barów tlenowych, dostawy barów tlenowych, produktów tlenowych i serwis.

Poszukujemy dystrybutorów w innych krajach

W ramach naszej działalności poszukujemy partnerów biznesowych, którzy mają poważne zainteresowanie projektem rozbudowy, relaks i detoksykacji i wyrobów medycznych firm tlenowego do innych krajów. Celem naszych przyszłych partnerów biznesowych powinno być wprowadzenie projektu i rozwoju produktów na ich terytorium lub terytoriów. Szukamy w handlu i organizacyjnie zdolnych ludzi, którzy dostarczają prawnych, technicznych i handlowych części naszych międzynarodowych projektów w ich kraju. Jesteśmy gotowi podzielić się z Państwem naszym sukcesem i doświadczenia. W przypadku poważnego zainteresowania, prosimy o kontakt!