Dlaczego warto współpracować z firmą Oxygenic?

Producent

Oxygenic jest jednym z niewielu bezpośrednich producentów bezpośrednio odpowiedzialnych za jakość i funkcjonalność swoich produktów. Produkty są wytwarzane w Republice Czeskiej i obejmują trwały i niezawodny asortyment produktów, które są zawsze nowe.


Atrakcyjność

Oxygenic tworzy piękne, stylowe i nowoczesne urządzenia, które mogą być wytwarzane w różnych kolorach i opcjonalnych funkcjach, takich jak unikalny timer bezpieczeństwa przed kradzieżą lub zmieniająca się grafika, która może być dostosowana do nazwy firmy.

Wybór

Oferujemy szeroki wybór urządzeń przenośnych dla baru tlenowego, dostawy barów tlenowach i produktów pokrewnych. Oxygenic oferuje również kilka wariant zaopatrzenia w tlen dla Twojego Oxybaru; mamy specjalne urządzenie specjalnie Ciebie jeśli potrzebujesz cichy i efektywny model czy też wersję z silniejszym wykonem.


Inne korzyści

Każdy pakiet z urządzeniem jest dostarczany wraz z kompletnym systemem marketingowym, który pomoże właścicielowi baru sprzedać jak największą ilość tlenu. Oxygenic oferuje także szeroki wybór produktów pokrewnych, które w ramach poszczególnych sesji tlenowych przynoszą więcej możliwości sprzedaży. Zwiększaj swoje marże z zysku z naszą linią produktów tlenowych wysokiej jakości i dodatkowych produktów pokrewnych.