Czy przy nabyciu sprzętu jest niezbędne podpisanie umowy lub umowy licencyjnej?

Istnieje kilka powodów dlaczego NIE!:


A. Przemysł barów tlenowych jest szybko rozwijającym się przemysłem i jako taki dysponuje nieustale wahającymi się cenami. Jeśli podpisałbyś umowę, zobowiązujesz się do wysokich cen danej firmy, co mogłoby skończyć tak, że koszty wynosiłyby dziesiątki tysięcy miesięcznie!

B. Podpisanie umowy lub umowy koncesyjnej ostatecznie pozbawia spółkę obowiązku zapewnić Ci stałą najwyższej jakości obsługę klienta.

C. Podczas podpisania umowy licencyjnej, społeczeństwo powinno mieć pewną świadomość o marce danej firmy. Jeśli człowiek nie rozpoznaje marki firmy, to ubieganie się o licencje oznacza stratę pieniędzy. Musisz zadać sobie pytanie, dlaczego ta firma chce podpisać z tobą umowę? Podpisaniem umowy lub umowy koncesyjnej, konsument rezygnuje ze swoich praw.

** Oxygenic nigdy nie poprosi Cię o podpisanie umowy lub nie pobierze od Ciebie opłaty za demonstrację marki Oxygenic. Oxygenic oferuje naszym klientam pakiet możliwości biznesowych, które będą Cię faktycznie zachęcały do tworzenia własnej marki. Pomożemy Ci ofertą wyrabianych na zamówienie niestandardowych marek na Twój sprzęt i materiały marketingowe! Oxygenic posiada swój peronel marketingowy, który wytwarza loga, strony internetowe, materiał marketingowy i wiele więcej.