Możliwości handlowe

Oxygenic oferuje gotowe rozwiązania, które są podobne pakietu licencyjnego typu, ale bez wszystkich negatyw związane z licencją! Oxygenic NIE wymaga podpisywania umów, umowy licencyjnej płacenia praw autorskich ... NIGDY.

Nasze popularne rozwiązanie pod klucz jest biznesem marzeń, oferujemy naszym klientom możliwość korzystania z marki Oxygenic w miejscu prowadzenia działalności bez opłaty licencyjnej, l ub można użyć w marketingu i na sprzęcie Oxybaru własne logo!

W pełni wyposażony pakiet pod klucz oferuje wszystko, co potrzebne, aby rozpocząć bardzo dochodowy biznes, w tym: sprzęt najwyższej jakości, eleganckie stoisko z barem tlenowym, hydrauliczne stołki barowe, zapasy barowe, produkty tlenowe do sprzedaży, jasne neony Oxybaru, wzory umów, w pełni innowacyjne programy marketingowe, ubezpieczenie, 24-godzinne wsparcie klienta i wiele więcej!

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i poproś o cenniki i inne informacje o tym, jak Oxygenic możesz Ci pomóc rozpocząć własny biznes z barem tlenowym.