Solarium

Solarium


Tlenowe Oxybary są połączeniem czystego tlenu z popularą aromaterapią dla relaksu, dodania energii i detoksykacji, której możesz doświadczyć w holu salonu, poczekalni, solariu oraz pokoju z prywatną terapią. Tlenu przyczynia się do ogólnego wyniku finansowego twojego salonu, a także dobrego samopoczucia klientów.

Tlen zwiększa występowanie melaniny w skórze, co pomoże twoim klientom aby ich skórą lepiej się opalała i nie uległa oparzeniom. Opalanie w połączeniu z tlenem nawilży i odmłodzi skórę, co pomaga zwalczać efekty starzenia, uspokaja umysł i jest naturalnym lekiem na bóle głowy i kaca. Tlen również pobudza krążenie i otwiera pory, co prowadzi do głębiejszego wniknięcia opalenizny. Klienci coraz częściej zdają sobie sprawę z konieczności ochrony skóry i zapobiegania starzenia się, więc dodanie tlenu do twojej oferty solaria jest idealnym sposobem na zarabianie dodatkowych pieniędzy i ożywienia twej działalności.

Oxygenic Oxybar odróżni twój salon od konkurencji, albo po prostu przywróci przewagę konkurencyjną i przyniesie znaczne zyski! Za minimalną inwestycję zobaczysz, jak twoi klienci stoją w kolejce do tego unikalnego, rewolucyjnego systemu tlenowego.

Celem właścicieli solarii będzie sprzedać kilka sesji tlenowych wraz z opalaniem i promować tlen jako naturalne rozszerzenie możliwości opalania. Nasz zestaw z wyprodukowanym na zamówienie urządzeniem opalającym zapewnia właścicielom solarii możliwość oferowania najlepszych wrażeń z opalania.