Salony kosmetyczne i spa

suncadia_resort_spa_masthead

Dzięki reportarzom w mediach, klienci szybko zaczynają sobie uświadamiać korzyści płynące z czystego tlenu. Coraz więcej uzdrowisk w całym kraju zaspokaja potrzeby swoich klientów poprzez dodanie tlenu do listy usług i dowiaduje się, jak tlen pomaga im zwiększyć przychody i wystać ponad inne salony w okolicy. Elementy tlenowego Oxybaru jeszcze nigdy nie były tak połączone estetycznie jak w Oxygenic Spa Systemie.
Oxygenic Spa System oferuje dla twojego salonu dwie wyjątkowe usługi tlenowe: aplikację tlenu dla zewnętrznej pielęgnacji skóry i inhalacje czystego tlenu w połączeniu z popularną aromaterapią.

Inhalacja tlenowa
Relaksacyjna inhalacja tlenowa znacznie zwiększa działanie innych rodzajów uzdrowiskowych procedur, zmniejsza stres i napięcie, uwalnia kręgosłup, mięśnie i dotleni ciało, więc zaproś swoich klientów, aby przyjechali i skorzystali z doznań tlenowej sesji Oxygenic.
Uprzyjemnij pobyt swoim gościom uzdrowiskowym do poziomu, o którym nigdy nie marzyli, umożliwiając im przeżycie tlenowej sesji Oxygenic w pomieszczeniu recepcji, relaksacyjnych lub dziennych pomieszczeniach.

Procedury tlenowe
Wszystkie systemy Oxygenic Spa Systemu w procedurach tlenowych są aplikowane rozpylaczem, który wytwarza na skórze mikroskopijnie delikatną, chłodzącą mgłę tlenu. Rozpylacz pozwala na skoncentrowaną i szczegółową aplikację, która wtłacza tlen do tkanek i dodaje skórze zdrowy połysk. Tlenowy Spa System niewykorzystuje nadtlenku wodoru ani innych substancji chemicznych, często pochodzących z produkcji tlenu. My używamy tylko czystego tlenu.

Tlenowy masaż twarzy
Tlenowy masaż twarzy wtłacza tlen na poziomie komórkowym, a tym samym przyczynia się do poprawy wytrzymałości kolagenowych i elastenowych włókien.

Tlenowa procedura na Trądzik
Tlen ma naturalne właściwości bakteriobójcze - zabija bakterie. Tlen pomaga usuwać zabrudzenia i zabija bakterie oraz leczy niesymetryczne zapalenia skóry. Tlenu może zapobiegać wzniku trądzika a Oxygenic Oxygen Spa System TM zapewnia bezpieczną, naturalną alternatywę.

Mikrodermabrazja
Skorzystaj z mikrodermabrazji z tlenoterapią. Procedura ta bezpiecznie i delikatnie odmłodzi twoją skórę przy pomocy mikrodermabrazji z hydratacją i dotleniającą siłą.

Plastyka twarzy
Wykorzystaj tlen przed i po operacji twarzy w celu przyspieszenia procesu gojenia.

Inne zastosowania
Tlen jest również stosowany w leczeniu oparzeń słonecznych.