Kluby, bary i restauracje

hudebni_kluby-orangeBary tlenowe i dyskoteki naturalnie pasują do siebie. W rzeczywistości, bary tlenowe w dużej mierze zawdzięczają swą rosnącą popularność obecności w klubach, gdzie w największej mierze zwracają na siebie uwagę. Tlen jest naturalnym detoksykatem, więc minimalizuje efekt alkoholu. Wynikiem tego jest fakt, że można zarobić pieniądze na tlenowym siedzeniu i dodatkowo na napojach, które mogą nabyć klienci. Twoja odpowiedzialność prawną zmniejsza się ponieważ goście będą mniej upojeni alkoholem, gdyż będą odczchodzili z twojego klubu (wielu klientów tanecznych klubów i pubów z tego powodu wraca w nocnych godzinach do barów tlenowych).

Jeśli jesteś właścicielem klubu lub baru, najlepszym sposobem na zwiększenie zysków jest zwiększenie świadomości społecznej na temat twojej firmy, a to w ten sposób, że zainstalujesz w nim bar tlenowy. Bary tlenowe to tylko niewielka inwestycja, ale łatwa w obsłudze i wytwarza zysk w wysokości ponad 95% z każdej sesji!

oxygen_bar_10

Oferujemy szeroki wybór przenośnych barów tlenowych, ich dostawę i produkty z nimi związane. Nasze urządzenia mogą być umieszczone na twój własny bar lub oferujemy pełną gamę Oxybarów i urządzeń, które są atrakcyjne wizualnie i wysoce funkcjonalne. Urządzenia Oxygenic mogą być wytwarzane w różnych kolorach z możliwością wyboru unikalnych cech, takich jak liczniki, niesamowita zmienna grafika, która może nawiązywać na logo firmy.

Pomagamy klubam zakładać Oxybary, więc również tobie możemy doradzić najlepszą lokalizację i pomóc rozwinąć świadomość społeczeństwa o twoim nowym barze tlenowym. Zapewnij wszystkim nocnym gościom klubu korzyści Oxygenic Oxybaru- pokochają cię za to. Jeśli jesteś właścicielem klubu nocnego, to sprawdź, jakie zyski i napływ klientów możesz zyskać dzięki instalacji Oxygenic Oxybaru!