Akcesoria

DOSTAWA URZĄDZENIA
Jesteżmy sklepem oferującym pełny zakres towarów i usług, zapewnieniamy wysokiej jakości dostawy barów tlenowych za najniższą cenę. Nasi klienci otrzymują gwarancję niskiej ceny na cały nasz asortyment materiałów, takich jak: kaniule nosowe, bezpieczne aromaty tlenowe, butle aromatyczne i części zamienne. Zamówienia w firmie Oxygenic są wysyłane jeszcze w dniu ich przyjęcia w celu zaspokojenia potrzeb klientów.

AROMATY TLENOWE
Oferujemy ponad 10 różnych bezpiecznych aromatów tlenowych, zatwierdzonych i pasujących do wszystkich rekreacyjnych barów tlenowych. Nasze OxyAromas na bazie wody to nietoksyczne, w pełni naturalne produkty, które składają się z czystego ekstrakty roślinnego i skoncentrowanych mieszanek. Żadne syntetyczne oleje lub syntetyczne konserwanty w naszych produktach nie są nigdy używane.

KANIULE NOSNE
Kanały Oxygenic kaniuli mają wewnętrzne żebrowanie, które sprawia, że są odporne na zgniecienia a miękkie winylowe krawędzie do przymocowania na krawędź nosa są regulowane, co sprawia, że kaniulia bezpiecznie pasuje każdemu.

 

Bar chairs

Concentrators

Oxy Headphones

Neon

 

Banners